2-position, manifold-mounted flow-selection/mixing valve, type 080T212-32
Product no.:080T212-32
Manufacturer:Bio-Chem Fluidics
Currency:
Quantity
Lab-Club Premium Members profit from even more attractive pricing!
Become a Lab-Club Premium Member now
Technical Data
Property Value
Bore size 0.032" = 0.8 mm
Configuration 2-position
Body PTFE
Membrane PTFE
Voltage 12 V