2-way NC pinch valve, type 075P2NC24-01S
Product no.:075P2NC24-01S
Manufacturer:Bio-Chem Fluidics
Currency:
Quantity
Lab-Club Premium Members profit from even more attractive pricing!
Become a Lab-Club Premium Member now
Technical Data
Property Value
Configuration 2-way, NC
Tubing OD 3/32" = 2.4 mm
Tubing ID 1/32" = 0.8 mm
Voltage 24 V