2-way NO pinch valve, type 075P2NO12-01B
Product no.:075P2NO12-01B
Manufacturer:Bio-Chem Fluidics
Currency:
Quantity
Lab-Club Premium Members profit from even more attractive pricing!
Become a Lab-Club Premium Member now
Technical Data
Property Value
Configuration 2-way, NO
Tubing OD 3/32" = 2.4 mm
Tubing ID 1/32" = 0.8 mm
Voltage 12 V