5-position, manifold-mounted flow-selection/mixing valve, type 080T524-32
Product no.:080T524-32
Manufacturer:Bio-Chem Fluidics
Currency:
Quantity
Lab-Club Premium Members profit from even more attractive pricing!
Become a Lab-Club Premium Member now
Technical Data
Property Value
Bore size 0.032" = 0.8 mm
Configuration 5-position
Body PTFE
Membrane PTFE
Voltage 24 V